Dėl atliekų surinkimo iš projekto „Mes rūšiuojam įmonėje“ dalyvių

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ projekto metu (2017 – 2018 m.) vykdo panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projektą „Mes rūšiuojam įmonėje“.

 

Informuojame, kad UAB „Atliekų tvarkymo centras“ Utenos apskrityje (Utenos, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Zarasų rajonų savivaldybės ir Visagino savivaldybė)  iš akcijoje dalyvaujančių įmonių rinks sukauptas panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus), akumuliatorius ir nebenaudojamą elektros bei elektroninę įrangą Lapkričio 21-23 d.

 

Norėtume žinoti apie Jūsų sukauptas atliekas (nešiojamosios baterijos ir akumuliatoriai, nebenaudojama elektronika ir buitinė technika)

 

Kiek ir kokių atliekų jau turite sukaupę, ruošiatės nurašyti ar planuojate sunešti? Informaciją prašome pateikti iki iki Lapkričio 20 d. 11val.

 

Taip pat prašome nurodyti Jūsų įstaigos darbo laiką, kuriuo galima išsivežti sukauptas atliekas minėtomis dienomis. Pranešti apie susikaupusias atliekas galite el.p utena@atc.lt (užpildydami lentelę), mob. tel.  8 655 93124 ar tel. 8 (5) 206 0901)

 

 

Įmonių ir jų darbuotojų  dalyvavimo projekte nauda:

  • atliekų surinkėjai Jums patogiu laiku išveš pas Jus surinktas elektronikos, buitinės technikos ir nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas;
  • Už priduotas atliekas gausite taškus: (0,09 EUR vertės taškų suma už surinktą elektronikos atliekų kilogramą; (monitoriai ir televizoriai 0,03 EUR) ir 0,60 EUR vertės taškų suma už surinktą baterijų atliekų kilogramą.), kuriuos įmonės darbuotojų kolektyvas iškeis į kiną, sporto, kanceliarines prekes ir kt.