Kviečiame dalyvauti seminare Vilniuje „Verslo tęstinumas – ką turi žinoti smulkaus ir vidutinio verslo atstovai?“

Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo taryba (SVV taryba) ir Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija (LKVIA) kviečia dalyvauti seminare „Verslo tęstinumas – ką turi žinoti smulkaus ir vidutinio verslo atstovai?“.

 

Kalbant apie verslo tęstinumą, ko gero dauguma pagalvojame apie informacinių sistemų atstatymą. Tačiau smulkiame ir vidutiniame versle svarbiausia yra veikla, pajamos ir įmonės reputacija. Rūpinantis šio verslo veiklos tęstinumu, tai įgyvendinti galima tinkamai numačius pokyčių valdymą įmonėje, užtikrinant verslo procesų nenutrūkstamumą ir rengiant bei atnaujinant verslo tęstinumo strategiją.

 

Seminaras smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams padės geriau įvertinti verslo tęstinumo aktualumą bei diegimo, palaikymo principus, suvokti sisteminius verslo tęstinumo rizikų valdymo aspektus ir supažindins su verslo tęstinumo vertės kūrimu.

 

Seminaro dalyviams bus išduodami elektroniniai pažymėjimai.

 

Vieta: Sausio 13-osios g. 2, Vilnius, „Karolina Park hotel“ konferencijų centras.

Laikas: 10.00 – 13.00 val.

Kaina:

  • SVV tarybos ir LKVIA nariams – nemokamai.
  • Ne tarybos ir asociacijos nariams – 20 Eur/asmeniui + PVM. Kiekvienam papildomam žmogui – 15 Eur/asmeniui + PVM.
  • Asociacijos partneriams taikoma 20 proc. nuolaida.

 

Daugiau informacijos ir registracija: http://qualityassociation.lt/renginiai-2/seminaras-verslo-testinumas-ka-turi-zinoti-smulkaus-ir-vidutinio-verslo-atstovai/