Spalio 25 dieną – nemokamos teisinės konsultacijos

Naudingos žinios ir prasminga šventė – suderinama! Tuo bus galima įsitikinti š. m. spalio 25-ąją dieną Lietuvos teismuose, kurie kvies ne tik drauge paminėti šalies Konstitucijos 25 metų sukaktį, bet ir nepraleisti progos gauti atsakymus į kiekvienam rūpimus tėvų bei vaikų pareigų, turto  dalybų, testamentų ir kitus teisinius klausimus.

 

„Kone kasdiens susiduriame su institucijomis, kuriose praverstų kvalifikuoto teisininko pagalba, tačiau į ką kreiptis norint pasikonsultuoti ar pranešti apie pažeidimą, ne vienam lieka neaišku“ – sako Nacionalinės teismų administracijos (NTA) direktorė reda Molienė. – „Nemokamos teisinės konsultacijos šalies teismuose tikrai pasiteisina ir yra didelė pagalba šalies gyventojams: laiku gavę reikiamą patarimą, žmonės nesutarimus sprendžia kur kas greičiau ir lengviau, aktyviau ieško taikių teisinių problemų sprendimo kelių,“ – pabrežia R. Molienė.

 

Su nemokamų konsultacijų Lietuvos teismuose koordinatorių, pagalbos teikėjų, teismų adresų ir konsultacijų laikų sąrašu galite susipažinti  http://www.teismai.lt (sąrašas nuolat atnaujinamas).

 

Daugiau informacijos: www.pat.lt